PetExpert.sk: recenzia a skúsenosti

PetExpert.sk je internetové poistenie pre domáce zvieratá – psy alebo mačky. Vytvorili ju odborníci z oblasti chovu psov a mačiek, ako aj z oblasti poisťovníctva. Majitelia domácich zvierat, ktorí neboli spokojní s ponukou poistenia pre svojich miláčikov, sa spojili s ČSOB Poisťovňou a vytvorili poistenie PetExpert.sk.

Mojpetexpert Sk Homepage

Poistenie má hlavu a packu.“

Sortiment

Na PetExpert.sk nájdete niekoľko typov poistiek pre vášho psa alebo mačku. Poistné zmluvy sa líšia z hľadiska ročného limitu, konkrétnych ponúkaných poistení a výšky poistného plnenia. Poistným partnerom a poisťovateľom je ČSOB Poisťovňa.

 • START (poistenie veterinárnych nákladov, poistenie zodpovednosti)
 • BASIC (poistenie veterinárnych nákladov, poistenie zodpovednosti za škodu, poistenie nákladov na nález, poistenie nákladov na starostlivosť)
 • PREMIUM (poistenie veterinárnych nákladov, poistenie zodpovednosti za škodu, poistenie nákladov na nález, poistenie nákladov na starostlivosť, poistenie straty alebo krádeže, poistenie úmrtia)
 • EXCLUSIVE (poistenie veterinárnych nákladov, poistenie zodpovednosti za škodu, poistenie nákladov na nález, poistenie nákladov na starostlivosť, poistenie proti strate alebo krádeži, poistenie proti úmrtiu)

Platba

Poistné je možné zaplatiť kreditnou kartou alebo bankovým prevodom. Poistenie je splatné buď v ten istý deň v mesiaci, v ktorom ste poistenie uzavreli, alebo v prípade ročných platieb v deň výročia zmluvy. PetExpert.sk zasiela upozornenie pred dátumom splatnosti a rovnako zasiela dve upozornenia do 30 dní v prípade, že platba nebola prijatá.

Hodnotenia a recenzie

Tí, ktorí majú skúsenosti s poistením PetExpert.sk, si pochvaľujú najmä to, že veterinárovi zaplatia len spoluúčasť a zvyšok platby rieši veterinár priamo s poisťovňou. Webová stránka poskytuje prehľadné informácie o podmienkach poistenia a o prípadoch, keď poisťovňa škodu nekryje.

Určitou nevýhodou je možnosť požiadať o poistenie len u zmluvného veterinárneho lekára. Ak váš veterinár nemá zmluvu s touto poisťovňou, môžete sa obrátiť na PetExpert.sk a pokúsiť sa ju dohodnúť. Sieť zmluvných veterinárnych lekárov je však pomerne rozsiahla a neustále sa rozširuje.

Prečo tu nakúpiť

 • Konkrétne limity a úrovne krytia nájdete tu.
 • V kalkulačke si môžete vypočítať predbežné náklady na poistenie psa alebo mačky.
 • Na webovej stránke sú uvedené podmienky, ktoré musí zviera spĺňať, aby mohlo byť poistené.
 • Pozrite si podrobný prehľad toho, čo poistenie PetExpert.sk kryje a čo nie.
 • Podrobné podmienky poistenia vrátane vašich povinností a ďalších dôležitých informácií nájdete tu.
 • Ďalšie zaujímavé a dôležité informácie nájdete v časti Často kladené otázky.
 • Webová stránka poskytuje aj užitočné rady pre rôzne poistné udalosti.
 • Odporučte PetExpert.sk svojmu priateľovi a získajte zaujímavé výhody.
 • Na webovej stránke PetExpert.sk nájdete aj blog s tipmi, príbehmi poistených domácich miláčikov a názormi veterinárov.
 • Ste veterinárny lekár a uvažujete o spolupráci? Viac informácií nájdete na tomto odkaze.

Kontakty

Adresa (sídlo):

PetExpert SK s.r.o., Legionárska 221/1, 010 01 Žilina, Slovensko

Adresa (kanceláře):

Drtinova 1109/12, Praha 5 - Smíchov, 150 00, Česká republika

Telefon:

+421 232 17 99 55

E-mail:

[email protected]

Facebook:

PetExpert/ČSOB Poistenie zvierat

Instagram:

petexpert_sk

Web:

www.mojpetexpert.sk

Užitočné odkazy

Vaše skúsenosti

Máte skúsenosti s poistením domácich zvierat PetExpert.sk? Podeľte sa o ne s nami a ostatnými čitateľmi v komentároch nižšie!

4.7/5 - (6 votes)

Similar Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *